synkowo

synkowo

wtorek, 25 czerwca 2013

W deszczu.

Ciemne strony naszej polskiej pogody znamy wszyscy, bo chyba nie tylko na zachodzie kraju w ciągu pięciu dni z ponad 30 stopni może się zrobić 13 z bez przerwy padającym deszczem. Ale i takie anomalie nam nie straszne, Syn nie wyszedłszy na dwór po prostu stoi przy drzwiach z miną męczennika i woła: Tatelek, losę, kałuze! Będzie tak długo prosił o ten spacerek póki nie obiecam, że wyjdziemy, więc dziś pomimo naprawdę paskudnego deszczu odbyliśmy półgodzinny spacer z setką kałuż, w które Syn wchodził, wbiegał, które rozchlapywał, w których się przewracał i płakał, bo zmoczył sobie rączki (pedant). Wróciliśmy przemoczeni do suchej nitki, ale Syno zadowolony i dotleniony!

10 komentarzy:

 1. Podziwiam!!! bo pogoda rzeczywiście paskudna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa, pierwotnie tylko Tata taki chojrak był, żeby w deszcz leźć z Synem, ale w ostatniej chwili dołączyłam do ekipy! I nie żałuję ;)

   Usuń
 2. oj tak pogoda zwariowała!!! mój Synuś tez uwielbia skakanie po kałużach

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe najważniejsze jest przygotowanie a potem proszę jak pięknie po kałużach. mój szkrab uczy sie chodzić, na razie to całym sobą wpadł by do kałuży i się pluskał:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kałuże są zdecydowanie ponadczasowe :) I tylko modele kaloszy się zmieniają, bo frajda i radość od pokoleń ta sama :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to widzę, że "talelek" się udał:D

  OdpowiedzUsuń
 6. No to widzę, że "talelek" się udał:D

  OdpowiedzUsuń
 7. moi chłopcy tylko czekają na deszcz, chlapanie się w kałużach to jest to co misie dwa lubią najbardziej

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam! dopiero zaczynam etap swojego życia związany z Blogiem, jednak Zapraszam do siebie! http://kubernusiowaszafa.blogspot.com/ Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 9. O tak! My tez lubimy zabawy w kaluzach :)

  OdpowiedzUsuń