synkowo

synkowo

środa, 27 lutego 2013

O planach i zmianach.

Synowy nagły skok rozwojowy przerodził się w prawdziwą błyskawicę, mamy w domu rozgadanego (prawie) dwulatka, który potrafi przedstawić się imieniem i nazwiskiem, jak również powiedzieć, że na trawniku leżała KUPA :) Lubi czytać, rysować, śpiewać i codziennie rozbawia nas do łez, śmiem twierdzić, że to jeden z lepszych momentów, jakie z Nim przeżywamy. Idąc za ciosem, zdecydowaliśmy się zapisać Syna od września do przedszkola. Wierzę, że przyniesie to Jemu wiele korzyści. Choć ma w domu wspaniałą opiekę Babć, przedszkole zapewni Jemu jeszcze coś więcej: kontakt z dziećmi, naukę, zabawę, ale i szkołę samodzielności. Jako że Syno jest już bardzo świadomym szkrabem, postanowiliśmy w tym roku zorganizować sobie wspólne wakacje. Jesteśmy zwolennikami aktywnego wypoczynku, wybór padł więc na Danię. Popłyniemy we troje na niewielką wyspę Bornholm, która oprócz przepięknych widoków i piaszczystych plaż ma 240 km ścieżek rowerowych. Wynajęliśmy dom i planujemy każdy szczegół naszej wyprawy, na którą czekam z wielkim podekscytowaniem!

14 komentarzy:

 1. my też wybieramy się do przedszkola od września ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super - te kierunki podróży i mi się marzą!

  OdpowiedzUsuń
 3. ahhhh jak te dzieci rosną :D
  udanego planowanie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdolny Synuś:)) my też chcemy zapisać synka do przedszkola dla jego dobra-rozwoju, choc mi pewnie smutno będzie :/ ......wakacje, kiedy one będą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zapewne nie odczuję różnicy, bo i tak rzadko go widzę, a kontakt z rówieśnikami na pewno wpłynie korzystnie na Synowy rozwój :) Do wakacji niedaleko, sama zobaczysz jak zleci!:)

   Usuń
 5. No to Tymek i Nikoś będą od września przedszkolakami:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem za ! Za wszystkim, co planujecie. Przedszkolaki mam na co dzień i uważam, że nic nie jest w stanie zastąpić w rozwoju społecznym grupy rówieśniczej. Wandzia tez pójdzie w podobnym wieku,mimo, że mogłaby zostać z babcią. A wakacje - mega !! super pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja własnie się waham - Maurycy będzie miał we wrześniu równe 2 latka obawiam się że może być za wcześnie i chyba raczej się jeszcze ten rok wstrzymamy...

  OdpowiedzUsuń
 8. Nasz Młody od września chodzi dzielnie do przedszkola....
  Ciocie, babcie to nie to samo co rówieśnicy....
  Warto!

  Świetny pomysł z Dania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. My też od września do przedszkola, tylko Piotr rok starszy. W wieku 2 lat nie był jeszcze emocjonalnie gotowy, no ale on to taki introwertyk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy zna swoje Dziecko najlepiej i wie, co dla niego dobre :)

   Usuń
 10. Bum i bach! Otagowałam Cię!

  Zapraszam do zabawy!
  http://marys.blox.pl/2013/03/Pytanie-obrazek-odpowiedz.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wyróżnienie! :) Jeśli tylko znajdę czas, to naskrobię co nieco ;)

   Usuń