synkowo

synkowo

niedziela, 4 maja 2014

Rodzina.

Uwielbiam te nasze wypady we troje, spacery we troje, wakacje we troje. Jesteśmy rodziną i słowo to nabrało głębszego znaczenia, gdy tylko zostaliśmy rodzicami. I wtedy też zaczęło się inaczej patrzeć na własnych rodziców, doceniać bardziej, szanować. Cenić ich pomoc i wparcie. Do rodziców zawsze zwracałam się słowami: Mamusia i Tatuś i do dziś dnia tak pozostało. Syn, odkąd nabył umiejętność biegłego klekotania, także zwraca się do nas w ten sposób. Czasem próbujemy przypomnieć sobie, jak wyglądało nasze życie, nim pojawił się Tymek i zawsze przychodzi nam to z trudem. Jedno jest pewne, było gorsze. Trzy lata temu nabrało nowego wymiaru i wszystkim przyszłym rodzicom mówię to samo: piękne chwilę przed wami. Wspaniałe, niezapomniane, będziecie rodziną. 
10 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia.
  Ja od kiedy sama zostałam matką, bardziej doceniam swoich rodziców, szczególnie mamę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Tak! Zdecydowanie zmienia się nasze podejście do własnych rodziców.

   Usuń
 2. a ja tylko czekam i czekam kiedy przedstawisz Nam Polę:):)Tymo ma fajną czapę;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niedługo! :) Będziecie jednymi z pierwszych! ;) Czapa z Next, dostał w na urodziny, ale już czaimy się podobną w innym kolorze, bo nosi się świetnie. Polecamy! (http://pl.nextdirect.com/pl/x53882s3#891228)

   Usuń
 3. Zgadzam sie, u nas tak samo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Agatka! Miałam wczoraj odpisać, ale brakło mi sił! Już wiem, dlaczego, zbierałam je na poród:) dziś na świat przyszla Pola, więcej już wkrótce na blogu :) pozdrawiamy ciepło!

   Usuń
  2. Ale miałam nosa!! <3

   Usuń