synkowo

synkowo

sobota, 30 listopada 2013

Płeć.

Za miesiąc poznamy płeć naszego drugiego dziecka. Nie ukrywam, że marzy mi się parka, no marzy. Choć myśl o drugim słodkim chłopcu wywołuje uśmiech na mej twarzy. Czy byłby podobny do Tymka? Czy też miałby moje usta i blond włosy? Ssak rośnie zdrowo, ma już 8 centymetrów i wciąż daje popalić. Bóle głowy, problemy żołądkowe, brak sił. Skończyliśmy pierwszy trymestr z nadzieją, że samopoczucie będzie coraz lepsze. Po przedwczorajszej wizycie u doktorki pokazuję Synowi zdjęcie z USG i mówię: Zobacz, to jest malutki dzidziuś w brzuszku u Mamusi. Twój braciszek lub siostrzyczka. Jak się urodzi, to będziemy mieć go w domku. Na co Tymek wypala: Ja chcę blaciska! Ty mozesz mieć siostzyckę!

Synu, problem w tym, że to nie są bliźnięta :>

12 komentarzy:

 1. haha! Mama to teraz bedzie blacisek, a pozniej sobie zrobisz siostzycke ;)
  Trzymam kciuki aby zle samopoczucie odeszlo w niepamiec!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taa niedoczekanie ;) To już ostatnie, bez dwóch zdań! :) Dziękuję, mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej!

   Usuń
 2. Z bliźniakami mnie rozłożył :) Też się przy drugim zastanawiałam i wszyscy myśleli, że chciałabym dziewczynkę, a mi dwa urwisy odpowiadały :) 8 cm... kiedy to było. Piękny czas, oby tylko dolegliwości Cię już opuściły. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to bardziej kwestia przekonania, że córa zawsze zostanie bliżej domu, syna skradnie inna kobieta. Bo jako małe bąble zdecydowanie bardziej wolę chłopców! :)

   Usuń
 3. Ach ciekawa jestem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka! Ja chyba stworzona jestem do bycia mamą chłopców i jakoś naturalne dla mnie było to, że po Kubusiu będzie Kamilek:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakże ja jestem ciekawa! :) Ale jeszcze niecały miesiąc ssak będzie trzymał nas w tej niepewności, a później już nareszcie będę mogła o nim myśleć jako o chłopcu lub dziewczynce :)

   Usuń
 4. oj oj,ja bym np chciala drugiego synka:-)))

  OdpowiedzUsuń
 5. :)a ja coś czuję,że chłopak będzie;)Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam takie przeczucie od początku ciąży. Moje przekonania zaczynają się zmieniać wraz z trwającym 10 tygodni okropnym samopoczuciem, wymiotami, brzydką cerą, jak to ujęła moja przyjaciółka : Tylko baby są takie wredne :> Ciąża TOTALNIE inna niż z Tymkiem, gdzie promieniałam, cera piękna, energii mnóstwo, teraz nie mogę na siebie w lustrze patrzeć. Jeśli to facet, będzie się tłumaczył, oj będzie :>>Pozdrawiam!

   Usuń
 6. A ja bym chciała drugiego chłopca :D Jakoś dziewczynka mi się teraz wydaje czarną magią :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo mi mówiła koleżanka, Mama dwóch córek. Że drugą chce córę, bo jak się z chłopcem obchodzić. Ale co tu do obchodzenia?:) Dziecko to dziecko! A teraz owa koleżanka myśli o trzecim, z nadzieją, że może chłopiec.. ;)

   Usuń