synkowo

synkowo

poniedziałek, 10 lutego 2014

Łowy.

Pola rośnie i coraz więcej i częściej się rusza. Waży ponad pół kilo i mierzy około 20 cm. Zostało nam 16 tygodni, o ile córa nie zapragnie pójść w ślady starszego brata i urodzić się dużo wcześniej. Obmyślam już dla niej kącik, szczęściara od razu dostanie swój pokój. Wybieram pościel, notuję, co jeszcze muszę dokupić. Zdecydowanie nie ma takiego szaleństwa jak przy Tymku, jest spokój i dużo radości z niewielkich rzeczy. Pomimo ogromnej ilości ubrań jakie zostały mi po Synu, nie potrafię się oprzeć, by nie kupować tych typowo dziewczęcych. Tych nie-różowych, a ładnych- jak na lekarstwo, więc gdy już coś wyłowię, nie waham się ani chwili. Tak było z sukienką z Kappahl, którą gdy tylko zobaczyłam, wiedziałam, że jest stworzona dla Poli. Jak dobrze, że mam przyjaciółkę we Wrocławiu i właśnie tam najbliżej mogę znaleźć kolekcję Newbie, która mnie zachwyca i wykupiłabym większą jej część, gdyby tylko budżet mi na to pozwolił. Ileż radości miałam z tej sukienki! Polinkowa szafa rośnie więc w zatrważającym tempie i przynajmniej raz w tygodniu ubrania oglądam, składam, oglądam, składam. Jakże nie mogę się doczekać dni, gdy będziemy już we czwórkę!


8 komentarzy:

 1. Piękna sukieneczka !!! Już zapomniałam jakie cudowne mogą być śpioszki dziecięce i jaką przyjemność sprawiało mi ich kupowanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. wspaniałe! Jaki to cudowny czas to oczekiwanie, co?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piękny! Choć zupełnie inny niż w pierwszej ciąży. Z jednej strony brak czasu, bo ruchliwy trzylatek u boku, z drugiej wszystko przeżywam bardziej świadomie, bardziej się cieszę, wiedząc, że to moja ostatnia ciąża.

   Usuń
 3. mamy jeden pajac zapinany na jedno kolanką (twoje przedostatnie zdjęcie) i zawsze ma zimne kolanko w nich bo jak zgina to ciałko widać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No co Ty! :) Kupiłam je z myślą o spaniu, choć Syn przespał pierwsze miesiące w samych bodach i skarpetkach zawinięty w rożek, był marcowy, Córa będzie majowa/czerwcowa.

   Usuń