synkowo

synkowo

wtorek, 26 czerwca 2012

Podziękowania.

Tymek ma to szczęście posiadać dwie wspaniałe Babcie. Dzięki Nim mogłam wrócić bez obaw do pracy. Dzięki Nim mogliśmy i nadal możemy prowadzić życie towarzyskie i mieć czas tylko dla siebie. Zawsze chętnie zostają z Tymkiem. Po całym roku, w którym obie Babcie spędziły mnóstwo czasu podczas opieki nad Synem, czuliśmy się w obowiązku by Im podziękować. Akcentem osobistym miał być porcelanowy kubek z Lubiany dla Najukochańszej Babci pod Słońcem. Wino, kawa, czy słodycze prędzej czy później znikną, a miła pamiątka pozostanie. W ulubionej kwiaciarnia zapakowano mi prezenty i oto mamy podziękowania. Choć ten gest i tak nie jest w stanie wyrazić naszej wdzięczności za pomoc, którą otrzymujemy od Tymkowych Babć.
7 komentarzy:

 1. oj tak, babcie są wspaniałe pod tym względem. ogrom miłości jakie wkładają w pomoc opieki nad dzieckiem - niewyobrażalny. ja też nie byłabym w nawet najmniejszym stanie podziękować swojej mamie za wkład jaki włożyła by pomóc przy synu.

  OdpowiedzUsuń
 2. takie babcie to skarb!Piękny Wasz gest

  OdpowiedzUsuń
 3. piękny gest, na pewno będzie przez babcie doceniony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super! Rzeczywiście Tymek ma wielkie szczęście :) Nie ma jak Baba i Dziadzia.

  OdpowiedzUsuń
 5. miły gest, babcie na pewno docenią:)
  takie babcie to skarb!

  dlanich.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. widać, że pozytywne te kobieciny:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie babcie to skarb! My mozemy niestety liczyc tylko na siebie. Zazdroszcze wam takiej pomocy! Fajnie, ze obie babcie zostaly docenione- to wazne :)

  OdpowiedzUsuń