synkowo

synkowo

niedziela, 26 sierpnia 2012

Wycieczki.

Okazało się, że zakup fotelika rowerowego dla Syna był jedną z naszych lepszych decyzji. Fakt, że zamieniliśmy wersję Hamax Smiley na Hamax Siesta, gdyż Tymek notorycznie zasypia podczas wycieczek. Siesta rozkładany jest pod kątem 20 stopni, więc Syn może spokojnie kimać w trakcie jazdy. Wycieczek mamy sporo, nawet podczas kilkugodzinnych wypraw Synko nie marudzi, rzekłabym, że uwielbia jeździć w foteliku. Zaopatrzamy się w prowiant, owoce, chrupki, wodę i ruszamy. Nawet podczas trudniejszych leśnych tras Tymek jest zadowolony. Przerwy też robimy, na wybieganie się, tudzież zwiedzanie ciekawych obiektów: koparek, pociągów, karetek. Ostatnio Tymko otrzymał przyjaciela wycieczek, Pluta, którym trąbi nieustannie z wielkim zadowoleniem.
8 komentarzy:

 1. Słodki jest, taki śpiący w tym foteliku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale mu dobrze się śpiocha :D
  też chciałabym w przyszłości wyruszać z małą na wycieczki rowerowe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że piszesz o foteliku, bo my stoimy przed wyborem fotelika na rowek dla Ani i nawet nie wiedziałam, że model siesta hamax rozkłada się.

  OdpowiedzUsuń
 4. O raju ale słodko śpiocha!! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wycieczki rowerowe to super sprawa. Też mamy Hamaxa, tylko prostszy model, który się nie rozkłada do spania. Odkupiliśmy używany od kolegi.

  OdpowiedzUsuń
 6. rewelacja!!! mi się tez marzą takie rowerowe wypady :)

  OdpowiedzUsuń
 7. słodki jest
  niesamowicie podobają mi się trampki i bluza w czachy
  my jeździmy mało, bo jeszcze nie mam kasku dla małego, więc tylko go odrobinę oswajam

  OdpowiedzUsuń