synkowo

synkowo

sobota, 17 stycznia 2015

Konkurs.

15 stycznia minęły 3 lata odkąd prowadzę owego bloga. Przez te trzy lata synkowo rozrosło się także o córkę. Teraz zwać się powinno 'synkowo-córkowo' ;). Jeszcze w starym roku stuknęło nam 300 postów. Świętujemy zatem urodziny bloga konkursem. Aby wziąć w nim udział wystarczy wyrazić taką chęć w komentarzu pod tym postem. W ramach nagród przygotowałam genialną książkę Grzegorza Kasdepke, którą my zaczytujemy się od dawna - Ostrożnie oraz talerzyk firmy SillyU. Chciałam, by nagrody te były uniseksowe i aby zostały należycie wykorzystane niezależnie od wieku i płci Waszych pociech. Obie nagrody przypadną jednej osobie, którą wylosujemy w przyszłą niedzielę, 25/01. 


8 komentarzy:

 1. śliczny talerzyk zgłaszam się do konkursu :) czekam z niecierpliwością na losowanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja się zgłaszam. Talerzyk wymiata, a i książka zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja się zgłaszam. A blogujemy prawie dokładnie tyle samo czasu ;) i też rozrośliśmy sie o drugie dziecię - tylko płeć odwrotna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Więc wyrażamy chęć :)U nas też rozrosło się o córkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zglaszamy sie :)
  Gratuluje trzeciej rocznicy :) Sporo czasu...niesamowite, ze od tak dawna o sobie czytamy... bardzo lubie do Was zagladac.
  Mi za niecaly miesiac stuknie trojka ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście bierzemy udział ;)

  Pamiętam jak dziś jak zakładałam bloga i szukałam nazwy.
  Miało być coś o ciąży, o Antku... ale myślę sobie " co jak mnie blogowanie wciągnie i będę pisała mając więcej dzieci" stąd nazwa Panna0ceanna, ;)
  0ceanna dlatego, że tak mówi na mnie maż ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Stajemy w kolejce! :) Właśnie mi uświadomiłaś, że my w listopadzie 2015 będziemy obchodzić 5 rocznicę blogowania :)) Wszystkiego dobrego! Niech wena Cię nie opuszcza na dokumentowanie Waszej codzienności :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, blogowanie wciąga. Pamiętam, jak się przed nim początkowo wzbraniałam, a teraz też za chwilę miną 3 lata.
  Oczywiście też mamy chrapkę na te cudne nagrody :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń